Inese Elsiņa

Tālrunis: 26451980
Ja neatbildu, piezvanīšu, tiklīdz man būs iespēja

E-pasts: [email protected]
Es vienmēr apstiprinu, ka e-pastu esmu saņēmusi. Ja neatbildu, tas nozīmē, ka e-pasts nav saņemts.

Adrese un nokļūšanas norādes: Brīvības ielā 197a (2. stāvs). Rīga. Skatīt kartē. Tā ir 2 stāvu gaiša ēka. Braucot no centra, jāpārbrauc pāri VEF tiltam -  ēka atradīsies kreisajā pusē. Braucot no Teikas, neaizbraucot līdz VEF tiltam,  ēka atrasīdies labajā pusē. Blakus ēkai atrodas Narvesen un sabiedriskā transporta pietura VEF. Ēkas pirmā stāva skatlogos ir redzams mēbeļu veikala Straubeg un mobilo telefonu servisa izkārtnes. Ieeja ēkā ir no pagalma. Jāiet gar ēkas kreiso pusi pagalmā, meklējiet brūnās metāla durvis. Par ieejas kodu jautājiet, sazinoties ar mani iepriekš. Tālāk jāvirzās uz 2. stāvu - baltās durvis pa labi.

Ēkas pagalmā ir pieejama autostāvvieta. Ērta nokļūšana ar sabiedrisko transportu. 


Samaksa par konsultāciju

Samaksa par konsultāciju notiek skaidrā naudā (pretim saņemot maksājumu apliecinošo dokumentu - kvīti) vai ar maksājumu karti Visa, Master (pretim saņemot maksājumu apliecinošo dokumentu - elektronisko čeku un kvīti kā čeku pavaddokumentu, kurā ir iekļauti visi maksātāja un maksājuma saņēmēja dati). Sadarbojos ar apdrošināšanām. Manus pakalpojumus sedz apdrošināšanas, ja programmā ir iekļauti psihologa, psihoterapeita (ne ārsta) pakalpojumi.

Vienojoties par sadarbības biežumu un laikiem, klientam tiek rezervēts konkrēts konsultāciju laiks. Konsultāciju ir iespējams atcelt, 24 stundas iepriekš informējot mani īsziņas veidā pa tālruni 26451980. Ja klients konsultāciju atceļ vēlāk nekā 24 h vai neierodas uz konsultāciju, klients sedz nenotikušās konsultācijas maksu pilnā apmērā.