top of page

"Dzīves jēga ir atrast savu talantu. Dzīves mērķis ir nodot to tālāk."

/P.Picasso/

Papildu ikdienas psihologa - psihoterapeita darbam ar individuālajiem klientiem un grupām pēc dažādu organizāciju aicinājuma vadu lekcijas un seminārus par psihiskās veselības tēmām.

annie-spratt-QhZRJag1vgQ-unsplash.jpg

SADARBĪBA

2023

2022

Pirmās psiholoģiskās palīdzības sniegšana uzņēmumā. Praktiskais seminārs - apmācību programma A/S Olainfarm.

Prokrastinācija tuvplānā: psiholoģijas perspektīva. Seminārs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedriem.

Hronisko veselības problēmu un psihiskās veselības stāvokļa saikne un iespējamie risinājumi. Seminārs. Laimas slimības slimnieku biedrība.

2021

Pusaudžu trauksme: cēloņi, izpausmes, diagnostikas un atbalsta izaicinājumi un iespējas. Seminārs programmas “Pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides A programma” ietvaros sadarbībā ar Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldi.

2020

Pusaudžu depresija: cēloņi, izpausmes, diagnostikas un atbalsta izaicinājumi un iespējas. Seminārs programmas “Pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides A programma” ietvaros sadarbībā ar Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldi.

Atbalsts bērniem, kuri izjūt pārmērīgu nedrošību, bailes, šaubas. Semināru cikls vecākiem sadarbībā ar biedrību “Izglītība un atbalsts Latvijas ģimenēm” un Rīgas Domes labklājības departamentu.

2019

Veselīgs rīdzinieks veselā Rīgā.  Seminārs pasākuma "Veselības dzīves veida diena 2019" ietvaros.

2017 - 2019

Atbalsta grupas “Resursi vecākiem, iespējas bērniem/ Atbalsts viena vecāka ģimenēm” vadītāja projekta ietvaros sadarbībā ar biedrību “Izglītība un atbalsts Latvijas ģimenēm” ar Rīgas Domes labklājības departamentu.

2017 - 2019

Semināru/atbalsta grupas nodarbību cikls vecākiem, kuru bērni uzsāks skolas gaitas sadarbībā ar Veselības centru “Vivendi” un veselības centru “Oveselība”.

2016

Vecāku forums 2016: Atbalsts bērnu un pusaudžu psiholoģiskai veselībai. Darba grupu vadītāja.

bottom of page