top of page

Ziemas'svētku' grāmatas bērniem - Iesaka psihologs
"Kādreiz dzīvē tu būsi pietiekami vecs, lai sāktu atkal lasīt pasakas." /C.S. Lewis/


Esmu grāmatumīle un īpaši labu grāmatu medniece. Meklēju un atrodu īpašus stāstījumus, vēstījumus, jēgpilnumu, dziļumu, skaistas ilustrācijas. Tādas grāmatas, kuras paliek ne vien prātā, bet arī sirdī.

Gadu gaitā esmu īpaši rūpīgi krājusi un atlasījusi bērnu grāmatas par Ziemas'svētku' tēmu (ticība brīnumam, sirsnība, labestība, cerība, mīlestība, kopā būšana, prieks, piedzīvojums, pārdzīvojums ...). Katru gadu nāk klāt pa kādai labai pērlei. Šogad tā ir M. Lundes "Ziemassvētku māsa".


Mūsmājās ir ikgada rituāls - sākot ar Adventes laiku mēs ar vīru lasām šīs grāmatas priekšā saviem dēliem (pašlaik 8 un 11 gadus lieli). Caur bērniem ikreiz atgriežos vecumā, kurā aizrauj pasakas, un tā - no sirds. Arī manu bērnu prieks un aizrautība, klausoties grāmatās, gadu gaitā nemazinās - no pasakām taču nevar "izaugt".

Labprāt padalīšos ar grāmatu sarakstu, varbūt arī Tavā ģimenē tā jau ir vai arī var tapt par skaistu un vērtīgu tradīciju.


Ja Tev ir padomā kāda īpaši jauka bērnu grāmata par Ziemas'svētku' tēmu, kuru neesmu minējusi, lūdzu, padalies. Mūsmāju krājumi var kļūt vēl vērtīgāki.
Lai šajā gadā ir daudz sirdsprieka avotu


Inese Elsiņa, PhD Psiholoģe, KBT psihoterapeiteComments


Commenting has been turned off.
bottom of page